Projektuojame ir gaminame inovatyvius elektronikos produktus. SELTEKA gaminių originalumas yra pripažintas ir pelnęs ne vieną apdovanojimą Lietuvoje ir už jos ribų.

IP_TV.png

Skaitmeniniai IP TV priedėliai

Gaminame originalius produktus televizijos ir įterptinių technologijų srityse. Šiuo metu rinkai galime pasiūlyti IP TV priedėlį (angl. Set-top-box), kuris gaminamas tik iš sveikatai nekenksmingų medžiagų ir detalių. IP TV imtuvas yra skirtas priimti / dekoduoti televizijos signalus, perduodamus internetiniais tinklais – IP protokolu. 2009 metais už  IP TV priedėlį pelnėme LPK apdovanojimą „Inovacijų prizą“.

Išmanūs LED šviestuvai BIOWNLIGHT

Išmani BIOWNLIGHT technologija, tiksliai atkartojanti natūralią dienos šviesą (cirkadinį ritmą), uždarose patalpose sukuria žmonėms draugiškas darbo ir poilsio sąlygas, pagerindama ne tik žmogaus darbingumą, bet ir fizinę jo savijautą.

BIOWNLIGHT technologijos pagrindu pagamintas unikalus SKYLIGHTER šviestuvas buvo apdovanotas „Aukso medaliu“ konkurse „Lietuvos metų gaminys 2018“, kurį organizavo Lietuvos pramonininkų konfederacija.