Apie mus

Esame inžinerinis–gamybinis inovacijų centras ir patikimas elektronikos produktų gamintojas. Savo veiklą pradėjome 1956 metais kaip Kauno radijo gamykla, 1997 metais reorganizavomės į UAB „Selteka“. Šiuo metu įmonėje vystome dvi veiklos kryptis: teikiame kompleksines elektroninių prietaisų surinkimo paslaugas (EMS) ir projektuojame bei gaminame originalius produktus (ODM).

 

mūsų Vertybės

Patirtis ir žinios: kasdienėje veikloje vadovaujamės geriausia per ilgus metus sukaupta patirtimi, kuria dalijamės su savo partneriais kartu augindami vystomo produkto vertę ir konkurencingumą.

Inovatyvumas ir kūrybiškumas: skatiname darbuotojus kūrybingai analizuoti ir vertinti kiekvieną nestandartinę situaciją, visuomet ieškome inovatyvių sprendimų reikalingiems pokyčiams pasiekti.

Susitarimų laikymasis: veikdami kaip komanda siekiame numatytų tikslų, laikomės susitarimų, suprantame ir prisiimame atsakomybę už rizikų valdymą.


Paslaugos.png

Paslaugos

Siekdami patenkinti elektronikos prietaisų gamintojų ir produktų vartotojų lūkesčius, teikiame kompleksines elektronikos surinkimo paslaugas pritaikydami individualius, geriausiai tinkančius sprendimus.

 
Produktai.jpg

Produktai

Projektuojame ir gaminame inovatyvius elektronikos produktus. „Selteka“ gaminių originalumas yra pripažintas ir pelnęs ne vieną apdovanojimą Lietuvoje ir už jos ribų.