Pyragų diena “Seltekoje”

Lapkričio 6-oji – Pyragų diena . Šiais metais pirmąjį kartą „Seltekoje“ vyko „Pyragų diena“. Daugiau nei penkiolika Seltekos darbuotojų kepė pyragus, kuriais vaišino kolegas. Nekepusieji pyragų juos ragavo ir aukojo TV3 rengiamos „Išsipildymo akcijos 2015“ mažiesiems herojams – vaikams. Šios gražios idėjos metu buvo suaukota 222,19 € .

Daugiau nei dešimt didelių pyragų, kelių rūšių keksiukų iškepė darbščios ir išradingos „Seltekos“ darbuotojos. Pyragų pasirinkimas buvo didelis, vieni su rudens gėrybėmis – svogūnais, burokėliais ir moliūgais, kiti saldūs: keksas su šokoladu, pyragas su obuoliais, varškės ir vaisių tortas, „Tinginys“ su įmonės logotipu, bei kiti skanėstai.

Ypač populiarūs pyragai buvo su daržovėmis. Svogūnų pyragas nepaliko nei vieno ragavusio abejingo. Greitai ištuštėjo ir saldumynų pilnos lėkštės. Nepastebimai pildėsi aukų dėžutė. Akcijos metu „Seltekos“ darbuotojai suaukojo – 225,19 €. Visi šie pinigai buvo paaukoti labiausiai mūsų pagalbos besitikintiems „Išsipildymo akcijos 2015“ dalyviams – vaikams.