„Selteka“ priedėliuose dovanojama GALA

Artėjančios analoginės televizijos išlydėtuvės daugeliui sukėlė rūpestį, ar matys skaitmeninę televiziją gyvenantys atokiuose Lietuvos miesteliuose ir vienkiemiuose? Žinoma, matys! Tereikia išsirinkti patikimą skaitmeninės televizijos priedėlį, pavyzdžiui, Lietuvos gamintojo „Selteka“. Įsigijusiems „Selteka“ skaitmeninės televizijos priedėlį dabar televizija „Skaitmeninė GALA“ dovanojama net trims mėnesiams.

„Selteka“ priedėlių vaizdo kokybės priėmimo patikimumas išbandytas daugiau nei 100 vietovių įvairiuose Lietuvos kampeliuose, todėl jų gamintojai garantuoja už priedėlių ilgaamžiškumą ir priimamo vaizdo kokybę. Pasak UAB „Selteka“ direktoriaus Arūno Vizgaičio, kad pirkėjai galėtų tuo įsitikinti, nuo spalio pradžios prie kelių skaitmeninės televizijos priedėlių modelių bus nemokamai pridedamos ir televizijos „Skaitmeninė GALA“ kanalų atkodavimo kortelės. „Tokį priedėlį įsigiję gyventojai galės tris mėnesius nemokamai žiūrėti net iki 40 populiariausių Lietuvos ir užsienio skaitmeninės kokybės kanalų. Šiam terminui pasibaigus, vartotojai galės matyti iki 14 nemokamai transliuojamų skaitmeninės televizijos kanalų arba kreiptis į TEO ir užsisakyti paslaugą „Skaitmeninė GALA“ bei toliau mėgautis kanalų gausa“, – pasakoja A. Vizgaitis.

Trys skirtingi

Su televizijos „Skaitmeninė GALA“ kortele šiuo metu siūlomi trys skaitmeninės televizijos priedėliai. Jie skiriasi techninėmis savybėmis ir kaina. Raiškiosios televizijos (HDTV) mėgėjams siūlomas priedėlis su multimedijos grotuvu, t.y. prie jo galima prijungti atmintinę ar kietąjį diską bei įrašyti vaizdo medžiagą, peržiūrėti atmintinėje esančias nuotraukas ar kitus vaizdo failus. Kartu su šiuo priedėliu trim mėnesiam dovanojama televizija „Skaitmeninė GALA“. Neturintiems raiškiosios televizijos signalą gebančių perteikti televizorių, siūlomas įprastinės skaitmeninės televizijos priedėlis su multimedijos grotuvu. Kitas „Selteka“ siūlomas skaitmeninė televizijos priedėlis yra be multimedijos grotuvo. Dėl to jis yra ir pigesnis. Su šiuo priedėliu pirkėjai taip pat galės tris mėnesius nemokamai žiūrėti daugiakanalę televiziją „Skaitmeninė GALA“.

3 metų garantija

„Visi priedėliai gaminami naujausios NXP elementinės bazės pagrindu, t. y. jie tokie pat kokybiški ir patikimi, kaip, pavyzdžiui, gero automobilio variklis. Todėl „Selteka“ priedėliams suteikiame net didesnę nei įstatymai numato – 3 metų garantiją“, – sako A. Vizgaitis. Šiuos „Selteka“ priedėlius kartu su trijų mėnesių nemokama televizijos „Skaitmeninė GALA“ kortele galite įsigyti prekybos centruose ir elektronikos parduotuvėse. Tikslus parduotuvių sąrašas pateikiamas svetainėje www.selteka.lt. Atokiuose Lietuvos kaimuose ir miesteliuose gyvenančių žmonių laukia gera žinia. Nuo spalio mėnesio „Selteka“ priedėlius bus galima įsigyti „Lietuvos pašto“ skyriuose.

Nuorodos į straipsnio šaltinį