2013 metų projektai
  • UAB „Selteka“ „Tarpinė IPTV priedėlių IF-402HD technologinio gamybinio proceso valdymo sistema“. Įmonė bendradarbiaudama su Kauno Technologijos universitetu vykdė projektą nuo 2012 metų gruodžio. Projekto metu buvo sukurta (suprogramuota bei ištestuota) Linux aplinkoje veikianti IPTV IF-402 HD priedėlių valdymo sistema. Finansavimas iš Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros: 15737,0 LT (80 proc.).
  • UAB „Selteka“ „Realiu laiku veikiančios skaitmeninės TV auditorijos matavimo programinis modulis“. Įmonė bendradarbiaudama su Kauno Technologijos universitetu vykdė projektą nuo 2013 metų balandžio mėn. Projekto metu buvo sukurtas realiu laiku veikiančios skaitmeninės TV auditorijos matavimo programinis modulis. Finansavimas iš Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros: 14774,0 LT (80 proc.)

2013 metais „Selteka” dalyvavo Lietuvos Pramonininkų Konfederacijos ir LINPRA organizuotoje dėstytojų kompetencijų kėlimo programoje. Per 2013 metus įmonė sukūrė 50 naujų darbo vietų ir į naują technologinę įrangą bei darbuotojų gerbūvio gerinimą investavo 1mln. 209tūkst. Lt. Metų pabaigoje „Selteka“ su Lietuvos verslo paramos agentūra pasirašė tris naujas sutartis dėl artimiausiu metu startuosiančių projektų dalinio finansavimo ES lėšomis.