„Selteka“ antrus metus iš eilės LPK organizuojamame konkurse pelnė „Sėkmingai dirbančios įmonės“ apdovanojimą

Gruodžio 19 d. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje Lietuvos pramonininkų konfederacijos šventinio vakaro metu UAB „Selteka“ buvo įteiktas apdovanojimas „Sėkmingai dirbanti įmonė‘14“. Šventiniame renginyje, aštuoniose įmonių grupėse LPK prezidentas Robertas Dargis kartu su Susisiekimo ministru Rimantu Sinkevičiumi ir Socialinės apsaugos ir darbo ministre Algimanta Pabedinskiene apdovanojimus įteikė vertinimo komisijos atrinktoms 35 įmonėms.

„Sėkmingai dirbančios įmonės 2014“ buvo vertinamos pagal produkcijos ir paslaugų apimtis (metinės pajamos), pelningumą, investicijas į gamybą, eksporto apimtis (pagaminta produkcija ar suteiktos paslaugos realizuotos už Lietuvos ribų), darbo našumo rodiklius ir kitus papildomus kriterijus.

Antrus metus iš eilės už sėkmingą veiklą apdovanojama „Selteka“ 2014 metais skyrė 58% daugiau lėšų darbuotojų kvalifikacijos kėlimui nei 2013 metais. 2014 metais buvo vykdomi IPC trenerio mokymai, „KATA“ trenerio mokymai, projektų valdymo bei anglų kalbos tobulinimo mokymai. Taip pat darbuotojai dalyvavo mokymuose pagal individualiai paruoštus skirtingus modulius.

2014 metais „Selteka“ ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų gerbūvio gerinimui. Vidutiniškai 8 proc. padidinti gamybos darbuotojų kategoriniai atlygio įkainiai, įvykdytas modernus technikos ir tiekimo skyrių patalpų remontas, sukurta ir pradėta transliuoti įmonės vidinė televizija ,,Selteka TV”, darbuotojų pageidavimu gamybinėse patalpose įrengta audio sistema, sukurianti atitinkamą muzikinį foną. Taip pat pradėjo veikti darbuotojų pasiūlymų ir pageidavimų lenta, kurioje kas mėnesį pateikiama iki 20 darbuotojų siūlymų įvairių veiklos sričių gerinimui.