„INOVACIJŲ PRIZAS 2011“ UAB “SELTEKA” – NUGALĖTOJA

VšĮ Lietuvos inovacijų centro kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija rengiamo nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas 2011“ ekspertai paskelbė vertinimų rezultatus.

Po kelių atrankos etapų iš daugiau kaip dviejų šimtų besidominčių konkursu ir 79 galutinių dalyvių, nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas“ nugalėtojais nominuota 14 įmonių 3 kategorijose. Jau tradiciniu tapęs konkursas, globojamas LR Ūkio ministerijos, organizuojamas septintus metus iš eilės. Jo tikslas – skatinti verslų mąstymą, technologinę plėtrą bei suteikti įmonėms galimybę įvertinti savo konkurencingumą ir inovatyvumą.

„Inovatyvios įmonės“ kategorijoje nugalėjo:

  • UAB „Ekspla“, lazerinių sistemų ir jų komponentų gamintojai;
  • UAB „PRECIZIKA METROLOGY“, metrologinis įrenginių kūrimas, gamyba ir diegimas pramonėje;
  • UAB „ALGORITMŲ SISTEMOS“, informacinių sistemų ir programų verslui kūrėjai;
  • UAB „Selteka“, elektronikos produktų gamintojai;
  • AB „PANEVĖŽIO KELIAI“, kelių tiesimo ir rekonstrukcijos įmonė;
  • AB Mašinų gamykla „Astra“, mašinų gamybos ir metalo apdirbimo įmonė;
  • UAB „Elektros zona“, elektrotechnikos paslaugų teikėjai.

UAB “Selteka” gali didžiuotis, kad per paskutinius penkerius metus įmonė inovacijų prizais apdovanojama jau ketvirtą kartą.

“Inovatyvios įmonės” prizas laimimas jau antrą kartą, pirmasis buvo laimėtas 2007 metais.

2008 ir 2009 metais  “Selteka” laimėjo “Inovatyvaus produkto” kategorijoje, sukurdama patikimus lietuviškus skaitmeninius TV priedėlius.

„Šių metų „Inovacijų prizo“ konkursas nustebino tiek paraiškų įvairove, tiek ir rekordiniu paraiškų skaičiumi, o tai tik patvirtina konkurso populiarumą“, teigia Kastytis Gečas, Lietuvos inovacijų centro (LIC) direktorius. „Šiemet ekspertams buvo sunku kaip niekada, nes išaugo ne tik ekonominių veiklų gausa, tačiau ir ženkliai ūgtelėjo paraiškų kokybė. Esame sužavėti visais konkurso dalyviais, jų veržlumu, o, svarbiausia verslo filosofija ir verslo etikos principais, kuriais jie vadovaujasi“, priduria LIC vadovas.

Konkurso nugalėtojai apdovanojami diplomais ir konkurso statulėlėmis, o taip pat gali naudotis „Inovacijų prizo“ vardu reklamos tikslais.