Įmonė

UAB „Selteka“ – didžiausia Rytų Europoje profesionalių OEM ir EMS paslaugų teikėja, turinti daugiau nei 50 metų patirtį elektronikos produktų rinkoje. Savo veiklą pradėjusi kaip Radijo gamykla „Banga“, 1997 metais įmonė buvo reorganizuota ir pavadinta „Selteka“ – šiandien žinoma, kaip didžiausia Rytų Europoje originalių elektronikos produktų gamintoja bei elektronikos gaminių surinkimo paslaugų teikėja. Dėka didelio demėsio inovacijų plėtrai gamyboje bei nuolatinio gamybos technologijų tobulinimo, įmonė yra pelniusi tris Inovacijų prizo apdovanojimus, o  2013 ir 2014 metais Lietuvos Pramonininkų Konfederacijos organizuojamuose apdovanojimuose „Selteka“ pripažinta kaip „Sėkmingai dirbanti įmonė”. 2014 metais Creditinfo organizuojamo mokumo įvertinimo metu gavome – „Stipriausi Lietuvoje 2014“ įvertinimą. Šiandien sutelkę savo profesionalių darbuotojų patirtį ir atsakingą požiūrį į elektronikos produktų gamybą, galime pasiūlyti inovatyvius produktus ir paslaugas, išskirtinai pagal kliento poreikius.

UAB “Selteka” misija

  • Lanksčiai projektuoti ir gaminti originalius televizijos, LED apšvietimo bei įterptinių technologijų gaminius;
  • Teikti elektronikos produktų surinkimo paslaugas, kuriant ir pritaikant individualius technologinius sprendimus;
  • Užtikrinti elektronikos prietaisų gamintojams ir galutiniams vartotojams visapusišką jų lūkesčių tenkinimą.

Mūsų vizija:

  • Siekiame būti žinomais Europoje kaip inžinerinio – gamybinio ugdymo centras ir patikimas elektronikos produktų gamintojas.

UAB „Selteka“ gaminiai ir paslaugos:

  • Skaitmeniniai TV priedėliai;
  • LED apšvietimas;
  • IPTV sprendimai;
  • Elektronikos produktų pcb surinkimo paslaugos.

Mūsų vertybės

Patirtis ir žinios

UAB „Selteka“ sukaupusi ilgalaikę patirtį elektronikos srityje siekia ją vystyti ir taikyti, kad kasdienėje veikloje galėtų priimti teisingus sprendimus.

Inovatyvumas ir kūrybiškumas

Skatiname kūrybingai analizuoti ir vertinti situaciją, ieškome unikalių sprendimų, kuriame inovatyvias paslaugas.

Susitarimų laikymasis

Veikdami kaip komanda turime bendrą tikslą, siekiame numatyti rezultatus, todėl suprantame ir prisiimame atsakomybę už sprendimus bei laikomės susitarimų.